DSCF1355a
corsa_96
Nowy-1

Zakres usług

Oferujemy następujące usługi w zakresie modyfikacji samochodów:

- SWAP

SWAP czyli montaż silników, układów napędowych, układów hamulcowych itp  pochodzących z innych modeli jak również innych marek samochodów. Możemy pochwalić się zbudowaniem kilkudziesięciu samochodów, (niektóre pierwsze takie projekty w Polsce czy Europie). Zajmujemy się zarówno wyszukiwaniem i zakupem wszystkich części potrzebnych do tego typu modyfikacji jak i późniejszym ich montażem.

- Silniki benzynowe, turbo/kompresor, podtlenek azotu

Zajmujemy się również podnoszeniem mocy silników benzynowych wolnossących oraz doładowanych, montażem systemów turbo, kompresorów, wtrysku podtlenku azotu itp. Prowadzimy również montaż i sprzedaż zestawów „suchych misek” olejowych (produkcji Pace Produtcs).

- Układy chłodzenia, układy dolotowe, układy wydechowe

Dzięki współpracy z firmą Pace Products (specjalizującej się w projektowaniu i wykonywaniu kpl układów chłodzenia między innymi do Formuły 1 i 2) możemy zaoferować montaż wykonanych specjalnie dla Twojego samochodu, chłodnic wody, chłodnic oleju, intercoolerów tradycyjnych, intercoolerów wodnych itp.

 Wykonujemy elementy układów dolotowych i wydechowych ze stali nierdzewnej.

- StreetRacing i ¼ mili

Nasza firma zajmuje się również przygotowaniem samochodów do tzw. streetracingu oraz wyścigów na ¼ mili. Oferujemy „odchudzanie” karoserii, przebudowę układu napędowego, modyfikacje układów zawieszenia i hamulcowych, przystosowanie wnętrza (fotele, pasy dodatkowe wskaźniki itp.), Zapewniamy części wyczynowe i specjalistyczne.

- Serwis samochodów sportowych i tunningowanych

Prowadzimy serwis samochodów sportowych i tuningowanych, których nie brakuje na polskim rynku. Większość mechaników unika problemów związanych z naprawą czy modyfikacją takich samochodów ze względu na niestandardowe rozwiązania techniczne czy słabą dostępność części. Dla nas to nie problem.