//

Jak powstają projekty

Mając na uwadze jak najwyższą jakość naszych usług, podczas budowy projektów zwracamy uwagę na drobne szczegóły, które decydują o estetyce, niezawodności i efekcie końcowym całej konstrukcji.

Po zdemontowaniu starej jednostki napędowej myjemy dokładnie komorę silnika. Wszystkie montowane przez nas części są czyszczone, w razie konieczności piaskowane lub szkiełkowane i malowane proszkowo. Podczas montażu staramy się używać jak najwięcej części nowych, co zwiększa niezawodność samochodu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów jesteśmy gotowi zorganizować i zakupić wszystkie potrzebne do modyfikacji części. Współpracujemy z hurtowniami i sklepami specjalistycznymi dzięki czemu możemy zaoferować szeroki wachlarz części zarówno wyczynowych jak i seryjnych.

Zamawiając silniki i inne części używane korzystamy ze sprawdzonych dostawców. Wszystkie używane części posiadają gwarancję rozruchową.

Przed montażem silnika usuwamy ewentualne wycieki i niedomagania, wymieniamy, sprzęgło, filtry, oleje itp. Dzięki takim zabiegom klient może od razu cieszyć się jazdą.